Як вибрати кухню: поради меблярів

Знайти свою кухню — той ще квест. Заздалегідь треба визначитися з кількістю членів сім'ї, площею приміщення та уявити загальну картинку: де буде мийка, на якому місці поставити холодильник.

Технічну інформацію і дизайнерські фішки слід обговорювати вже з обраним спеціалістом. Знайти досвідчених меблярів можна на порталі Viyar Bazar https://viyarbazar.com. Саме так і було зроблено при підготовці цієї статті. Ось, які поради надали майстри. 

Чи всі витрати мають сенс 

Замовляйте кухню у місцевих виробників. Конкуренція на цьому ринку велика і всі давно використовують якісне обладнання та матеріали. В меблі з-за кордону просто включена погодинна оплата європейським робітникам та доставка. Якість при цьому вище навряд чи буде. 

Щодо матеріалів: 

  • для «внутрянки» ящиків підійде ДСП;
  • фасади можна зробити з МДФ;
  • стільницю — з ламінованої ДСП під дерево (інші варіанти наживо жахливо виглядають) або штучного каменю (набагато дорожче);
  • для фартуха обираємо скло або доведеться витратитися на якісну плитку (також фахівці не радять використовувати білу фугу для затирання плитки на фартух), адже від цього елементу сильно залежить інтер'єр. 

Кращий колір фасадів кухні — білий глянець. Він практичний і на ньому взагалі не видно бруду.

Верхні ящики вигідно планувати зі звичайним відкриттям навстіж: петлі з доводчиком при такому варіанті обійдуться всього 1.5-3 $ штука. 

Фурнітура для меблів може потягнути до 30% вартості всієї кухні. Залежати це буде не від виробника фурнітури, а від компоновки та ціноутворення конкретних фахівців. 

Не забудьте врахувати 

Знизу висувні ящики зручніше, але й дорожче, треба дивитися на бюджет. Вибирати гарнітур без верхніх шаф можна, якщо вам стиль важливіше практичності. 

Як будуть відчинятися двері холодильника? Вони повинні відкриватися від робочої зони. Таке розташування зробить процес приготування їжі приємнішим та позбавить складнощів з ергономікою простору.

Як показує практика, якщо у людини є улюблений колір, і кухня в мріях вимальовується саме в ньому, то відмовити нереально. Тільки дуже не радимо зупинятися на чорному та інших темних кольорах. Чорний — красивий колір, але тільки не для фасадів кухні. 

І ще декілька уточнень. Почніть з ходіння по виробникам кухонь на замовлення, але не зупиняйтеся на них. Скористайтеся консультативними послугами меблярів з онлайн-сервісу Viyar Bazar та менеджерів магазинів для складання безкоштовних проектів кухонь, рекомендацій.

Опубликовано на сайте: 03.07.2020


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!